X

Ale ja nie wiem co to flanki

00:00 26-07-2018 samlis

OPISY PRAWIE WSZYSTKICH ATRAKCJI. BĘDĄ ONE DODAWANE NA DNIACH. DODATKOWO OPISY BĘDĄ SIĘ POJAWIAĆ NA WYDARZENIU FACEBOOK - ZAKONKI 2019

Przedstawiamy wam krótkie opisy tegorocznych atrakcji w celu zapoznania się i zdecydowanie przez was jak aktywnie spędzicie weekend z Zakonem Świętego Płomienia! Zapisy na każdą z atrakcji (poza tymi logicznymi typu rozpoczęcie) dostępne będą w Infopoint.

-------- BATTLEGROUND --------
Wydarzenia odbywają się w piątek i sobotę 12:00 - 20:00
Strefa asg na zasadach otwartej walki, czyli kto chce ten wchodzi i walczy z kim chce.
Znajdziecie tutaj zasady panujące na arenie jak i opis eventów: REGULAMIN BG
-------- Piątek --------

11:00 - Rozpoczęcie
Kilka słów od organizatorów do uczestników. Taki klasyk każdej imprezy!

12:00 - Rzut kapslem
Uważasz, że masz lepszego cela niż niejeden snajper? Trafisz do każdej, nawet najmniejszej dziury? Sprawdź się w emocjonujących zawodach na celność - dziury będą dostępne w różnych rozmiarach.

13:00 - Turowy nerf
Walka 1 VS 1. Broń nerf lub otulina. Ilość akcji zależna od zdrowia (max.2). Zwycięży dokładność, szybkość czy strategia?

14:00 - Walka na krawędzi
Jesteś mistrzem balansu i zgrabności na wąskich powierzchniach? Chwyć broń w dłoń i stocz walkę jak równy z równym na krawędzi.

15:00 - Pipetowanie Piwa - PIERWSZY RAZ NA ZAKONKACH
Picie piwa to Twój żywioł? Wypijasz piwo szybciej niż kelner przyniesie Ci drugie? Sprawdżmy jak poradzisz sobie z piciem piwa przez pipetę - to taka niby słomka ale jest o wiele trudniej. Każdy uczestnik przynosi własne piwo.

16:00 - Gun and run
Patologiczna namiastka strzelania dynamicznego. Jeśli lubisz strzelać i biegać to coś dla Ciebie. PS. Bieganie jest opcjonalne.

17:00 - Piwna róża wiatrów - PIERWSZY RAZ NA ZAKONKACH
Jesteś kozak nad kozaki? Mówisz że dasz radę sam pokonać trójkę oponentów? Taaa... no to masz szansę to udowodnić! Weź udział w epickiej walce, na arenie rozpierdolu. P.S. Weź kogoś kto potrzyma ci piwo :)

18:00 - Sztafeta rabarbarowa - PIERWSZY RAZ NA ZAKONKACH
Wyścig biegowy na zasadzie sztafety dookoła toru. Po drodze będą czekać na was dziwne stanowiska z zadaniami ( wypić piwo, zjeść rabarbar, zrobić coś głupiego)
Każdy uczestnik przynosi własne piwo.

19:00 - Pojedynek kawalerski im. najebanego Cirtha - PIERWSZY RAZ OFICJALNIE NA ZAKONKACH
Otulinowe tarcze i otulinowe lance. Walki w duetach, jeden to kuń jeden rycerz i trza wypierdolić rycerza (zakaz walenia konia). EASY!!!

19:00 - Szpitalny Dart - TRADYCJA
Nie zabraknie naszych kochanych rzutek ... tylko bardziej ostrych, bo to igły oraz bardziej wymagających dzięki niekonwencjonalnej tarczy.

20:00 - Rzut beretem
Prawie jak kręgle. Bierzesz B-E-R-E-T w dłoń i rzucasz - ilość przewróconych butelek = ilość punktów. W rundzie finałowej czekają was oponiaste wyzwania.

20:00 - Teksas Hold'em
Ludzie mówią, że to taki poker. Gra karciana na żetony, kapsle, nerki ...

21:00 - Bluzgi dzentelmentów - PIERWSZY RAZ NA ZAKONKACH
Czy kiedykolwiek obraziłeś kogoś nieobrażając go? Jesteś mistrzem ciętej riposty bez przekleństw? Sprawdź się w nowym wyzwaniu i pokonaj swojego przeciwnika słowami!

21:00 - KARAWANA - LARP nocny
La Kurwa już tak blisko, ale po zmroku łatwo zgubić ścieżkę, a Waszych uszu dotarła plotka o nowym plemieniu mutantów polujących w okolicy. Musicie znaleźć dogodne miejsce na obóz i przetrwać to co może przynieść noc…
LARP dla maksymalnie 12 osób, przewidywany czas trwania: 2-3h, zapisy w info poincie. Wymagane posiadanie stroju, kamizelki odblaskowej i okularów z atestem.

-------- Sobota --------


12:00 - Rosyjska ruletka
Bierzemy nerfa z bębnem, wkładamy jednego darta, kręcimy bębnem i strzelamy sobie w skroń albo jajka, jak ktoś bardziej odważny.

12:00 - Przeciąganie liny
Długa... Cienka... i najważniejsze MIĘKKA (by nie ociarała) Podobno takie, kobiety lubią najbardziej, zbierz drużynę i chwyć linę, udowodnij płci przeciwnej że umiesz dobrze ciągnąć w zespole, zdobądź wieczną chwałę lub polegnij na ziemi wstydu.

12:00 - 14:00 - Turniej hex
Tłumaczyć tu chyba nie trzeba - fajna, taktyczna i znana pluszówka + Mariuszki do wygrania

13:00 - Nerf doom
To jest taki team deathmatch, gdzie gracze startują z przeciwnych stron mapy, zbierają broń (leży porozkładana po mapie otulinowa, leżą nerfy i strzałki) i klasycznie próbują się zajebać.

14:00 - 16:00 - Jugger
Nie wiesz co to jest? Polecamy obejrzeć film pt. "Krew Bohaterów". Ci, którzy znają niech przygotowują drużyny bo ...3...2...1...JUGGER!

14:00 - 20:00 - LARP
Od czasu kiedy Hrabia, ostatni oficjalny zarządca La Kurwy został obalony, okolica stała się relatywnie spokojna… Jasne, zdarzały się w okolicach grupy mutantów na które urządzano polowania. Bandy raidersów, które po tym jak już ograbiły podróżnych i tak traciły kapsle w barze, a jeśli byli nieostrożni to także życie, kiedy ograbieni wbijali im kosę pod żebra tuż za progiem La Kurwy. Spokój, stagnacja, nuda… Na północy w okolicach Szczecina i OldTown toczy się regularna wojna, ale to daleko stąd. Tutaj nic się nie wydarzy. To przecież za daleko. Prawda? ... Prawda? ...

16:00 - Rzut siekierą
To jest rzut siekiera (toporkiem) niczym janosik albo inna Pocahontas.

17:00 - 19:00 - Kalambury
Przy pomocy kolegi lub koleżanki przedstawicie tematy przygotowane przez Zakon. Czego się po nich spodziewacie?

19:00 - Flanki bohaterów
Starcie 4-osobowych zespołów o miano największego pijaka. Liczy się celność, szybkość i przede wszystkim umiejętność lania piwa do ryja.

20:00 - Krata
Dwie drużyny, dużo kulek, jedna krata piwa! Jedna broni piwa je wypijając, druga atakuje. Jak wszyscy zginiecie to rolę się odwracają. Każdy uczestnik przynosi własne piwo.

21:00 - Palenie Heretyków - ATRAKCJA SPECJALNA


-------- Niedziela --------


12:00 - 14:00 - Licytacja nagród
To ten moment, gdzie swoje Mariuszki możecie zamienić na bezcenne nagrody, w tym: książki, planszówki a nawet Deathclawy!