X

Warunki

00:00 24-03-2016 samlis

Nocleg:

Miejsca noclegowe będą dostępne w opuszczonych budynkach: ich dokładna ilość i rozmiar zostanie podana wkrótce, ponieważ musimy najpierw dokładnie zaplanować teren larpa. Budynki przeznaczone pod nocleg będą znajdować się z dala od budynku imprezowego. Dla śpiących w budynkach wystarczy karimata i śpiwór, ale jak ktoś czuje potrzebę może rozstawić tam namiot. Dla preferujących nocleg pod chmurką będzie też wydzielone pole namiotowe.


Parking:

Teren konwentu ma swój obszar parkingowy. Nie będziecie mieli problemów z pozostawieniem swojego pojazdu poza terenem gry.


Bar:

Jak na każdych Zakonkach podczas trwania larpa jak i całej imprezy będzie czynny całodobowo bar, który będzie otwarty tak długo jak nam sił i klientów starczy. Kupić będzie można tam napoje - od soku zaczynając na mocniejszych trunkach kończąc - a także suchy prowiant w formie chipsów czy konserw. Dla chętnych istnieje możliwość otworzenia rachunku, wpłacacie raz konkretną kwotę na swoje konto i nie musicie za każdym razem brać gotówki. Bar będzie dysponował też takimi luksusami jak stoły, siedziska, nagłośnienie i oświetlenie - wszystko niezbędne dla srogiej wixy.


Jedzenie:

Możecie zabrać własny prowiant ale na miejscu również można będzie kupić ciepłe posiłki z grilla i kuchni polowej. Tym razem kuchnia będzie funkcjonowała niezależnie od baru. Tradycyjnie dostępna będzie kiełba albo karczek, ale też wprowadzimy dodatkowe luksusy zależnie od inwencji twórczej szefa kuchni - wspominał coś o wegetariańskich potrawkach i zupach. Głodni nie będziecie.


Higiena:

Na terenie imprezy będą wystawione regularnie opróżniane toiki - nie ma potrzeby chodzenia z saperką w las. Będą też zmontowane prysznice polowe z ogólnodostępnymi baniakami na wodę - sama woda zaś dostarczana będzie przez organizatorów.