X

Warunki

00:00 24-03-2022 samlis

Nocleg:

Do dyspozycji będzie pole namiotowe oraz jeden budynek. Dodatkowo dla osób przyjeżdżających pojazdami kempingowymi, będzie specjalnie wydzielona strefa -> więcej informacji.


Parking:

Teren konwentu ma swój obszar parkingowy. Nie będziecie mieli problemów z pozostawieniem swojego pojazdu. Pamiętaj, że parking nie jest strzeżony, ale dostęp na teren jest tylko z dwóch wjazdów. Od soboty od godziny 10:00 do wtorku do godziny 10:00 będzie obowiązywał zakaz wjazdu na teren za strefę parkingową bez upoważnienia.


Bar:

Bar będzie czynny od 10 do 1 w nocy (godziny orientacyjne). Będzie można nabyć tam napoje - od soku zaczynając na mocniejszych trunkach kończąc - a także suchy prowiant w formie chipsów. Dla chętnych istnieje możliwość otworzenia rachunku, wpłacacie raz konkretną kwotę na swoje konto i nie musicie za każdym razem brać gotówki. Bar będzie dysponował też takimi luksusami jak stoły, siedziska, nagłośnienie i oświetlenie - wszystko niezbędne dla srogiej wixy w stołówce. Nie będzie możliwości płatności kartą.


Jedzenie:

Możecie zabrać własny prowiant, ale na miejscu również można będzie kupić ciepłe posiłki z grilla i kuchni polowej. Tradycyjnie dostępna będzie kiełba albo karczek oraz szlagier Zakonek czyli tosty. Być może menu 2023 pojawią się też placki ziemniaczane. Głodni nie będziecie.


Higiena:

Na terenie imprezy będą wystawione regularnie opróżniane toiki - nie ma potrzeby chodzenia z saperką w las. Dodatkowo, będą dostępne trzy prysznice oraz zbiorki z wodą. W przypadku kiedy się ona skończy, na barze będą dostępne baniaki z wodą.