X

Bazar

00:00 29-07-2022 samlis

W tym roku na Zakonkach zadbamy o stworzenie intymnej, romantycznej atmosfery sprzyjającej randkom ludzi produkujących rzeczy w miejscach i osób cierpiących na czasowy przerost gruczołu portfelowego. W ramach atrakcji na Zakonkach powstanie Bazar! Każdy chętny będzie mógł w sobote o 12:00 wystawić swoje produkty i inne rzeczy na sprzedaż, kusząc oko i banknociki potencjalnych nabywców.

UWAGA!
Zabrania się handlu artykułami spożywczymi i alkoholem!
Zabrania się również handlu organami, chyba że kościelnymi, wynajmowania/leasingu części ciała, handlu nagimi zdjęciami Zakonników, handlu nagimi Zakonnikami, handlu Zakonnikami ubranymi ale nieprzytomnymi.
Zabrania się także handlu zakazanymi technologiami.
Handel chrustem do stosów podlegać będzie reglamentacji, podobnie jak handel cukrem.
Handel wpierdolem dozwolony tylko Zakonnikom!

Sprzedawcy udzielający rabatu w zamian za dostarczenie heretyka otrzymają specjalny Zakonny Znak Jakości i Wierności Płomieniowi. Ciekawostka. Zamieszkujący tereny obecnego Meksyku Olmekowie jako waluty używali kamiennych główek. Niestety galopująca inflacja sprawila, iż główki musialy być coraz większe i większe, osiągające po 100 - 150 kg. Początkowo najbogatsi Olmekowie dzięki inflacji stali sie najbardziej umięśnionym ludem Ameryki Południowej, jednak z czasem, gdy inflacja jeszcze wzrosła, stali się ludem najbardziej płaskim - sprawiły to próby płacenia ważącyni już po kilkaset kilogramów głowami. Dziś znajdowane w Meksyku olmeckie kamienne głowy stanowią tak naprawdę nagrobki najbardziej majętnych Olmeków