X

Atrakcje

00:00 17-04-2023

KAPSEL RACE

Mini-golf dla ubogich - weź kapsel i przy pomocy starożytnej techniki pstrykania palcami, pokonaj tor przeszkód.

GUN&RUN

Pokonaj tor przeszkód w jak najkrótszym czasie, sprawnie eliminując wszystkie cele po drodze. Weź gogle, to atrakcja z użyciem ASG.

TURNIEJ NEUROSHIMA HEX

Nie ma nic bardziej intelektualnie stymulującego niż rozgrywki w Neuroshimę Hex. Zarezerwuj sobie chwilę czasu, ponieważ rozgrywki zazwyczaj trwają dłużej. Format turniejowy.

SPOTKANIE Z AUTOREM: Paweł Jakubowski "Kopuła"

Jak to jest być pisarzem? Dobrze czy nie dobrze? Wpadnij posłuchać i pogadać z autorem powieści: Ty, Najemnicy cz. I i II, Kopuła, Duch Miasta oraz opowiadania Gwiazda.

RZUT NOŻEM

Rzucasz nożem do celu. Jakby chyba dość jasne o co chodzi.

WALKI NA KRAWĘDZI

Wracamy z pompą i przypominamy najbardziej klasyczne konkurencje z lat ubiegłych, a Walki na Krawędzi to najstarsza nasza atrakcja. Dwie osoby, jedna wąska trasa, otuliny. Jak ktoś spadnie to ziemia zamortyzuje upadek. Uwaga: możliwe, że zrobimy modyfikacje, ale to tajemnica.

KONCERT RANKO UKULELE

Ranko nikomu przedstawiać nie trzeba. Naczelny bard polskiej sceny postapo. Wprowadza delikatność i kulturę w nasze smutne jak pizda życia.

GRANKO Z BARDBARIANEM I RANKO

Tuż po koncercie Ranko przeniesie się na polankę gdzie wraz Bardbarianem poprowadzą luźne grupowe granko. Nie tylko jej piosenki, nie tylko jego piosenki, ale wszystko co im wpadnie do głowy. Chcesz pośpiewać np. piosenki disneya? Nie będziesz mieć lepszej okazji.

Tutaj możesz się dowiedzieć bliżej kim jest Bardbarian - LINK DO YOUTUBA.

TURNIEJ POKERA

Turniej Pokera, no więc będziemy grać w karty. Pamiętajcie, że wymagane będzie dodatkowe symboliczne wpisowe.

POJEDYNKI KAWALERYJSKIE

Weź w dłoń swą broń, dosiądź partnera i rozpierdol przeciwników.

FLANKI

Rzucasz i trafiłeś? Pijesz. Nie trafiłeś? Przeciwnik rzuca, a Ty stoisz jak widły w gnoju. Jest jeszcze jakieś bieganie. No ale pijesz to się liczy. Weź swoje piwko, byle w puszce.

THUNDERDOME

Tłum wiwatuje, a Ty biegasz od stanowiska do stanowiska w poszukiwaniu broni, którą wypłacisz bułę przeciwnikowi. Ogólnie atrakcja oparta na argumentach siły, a nie sile argumentów. To nie może się nie udać.

CICHE KACZUCHY

Battle Royale na jakie nas stać. Zamkniemy pięć osób w kółku, każdej przymocujemy gumowe kaczki - te wiecie co drą pizdę jak się ściska - do stóp, a potem do kółka wejdzie ziomek z zasłoniętymi oczami i otuliną. Kto potrafi być super cicho i przetrwać?

WALKA O KRATĘ

Alkohol i asg to bardzo złe połączenie. Każdy Wam to powie. Tak więc walka o kratę wraca na salony. Kto wie ten wie.

FRAKCYJNY TWISTER

Lewa ręka na Hydronomada, prawa noga na Gryfa, dupa na Zakon! Czyli twister z frakcjami!

TURBOGOLF

Bezmyślna przemoc, płonące piłki, bardzo ryzyko kontuzji, ale za to ile zabawy. Uwaga: w tej atrakcji bierzesz udział na własną odpowiedzialność, my umywamy ręce. Niemniej jednak upewnij się, że wiesz gdzie jest med point okej?

RZUT KAPSLEM

Rzucanie kapsle, jakby nie wiem jak to lepiej opisać.

KONKURS KULINARNY IM. GAPY

Lubisz jeść? A umiesz zrobić jeść? Wpadnij na Małą Czeską i weź udział w postapokaliptyczym konkursie kulinarnym. Napisalibyśmy więcej, ale w sumie wiemy tyle co Wy, więc też chcemy się miło zaskoczyć. Jedno jest pewne, będzie SYTO.

LEJ NA CZESKIEJ

Konkurs typowo Czeski, czyli walenie browara na czas, z tym że nie ot tak po prostą japą jak plebs, tylko szlachecko, dorośle, przez Lej. Bo to nie prawda, że nie można walić browara i dobrze się bawić. Można tylko trzeba użyć leja, na tym polega dorosłość.

LA KURWOWSKA LIGA PING-PONGA

Miej ping pong i patrzaj w ping pong jak mawiał trener Piechniczek. Zapisz się do naszej ligi, graj sobie pojedynki kiedy Ty masz na to ochotę, a potem zgarnij mariuszki i wieczną chwałę.

LA KURWOWSKA LIGA PIŁKARZYKÓW

Nasz stół do piłkarzyków jest solidny, ale za to nigdy nie stoi prosto, więc to idealny pomysł żebyście rozegrali całozakonkową ligę. Weź partnera i rozkurwiajcie przeciwników. Standardowo wpadną Wam mariuszki.

KONKURS NA STYLÓWKĘ

Podczas gry terenowej, wrzucimy taką krótką chwilę, kiedy będzie mogli popisać się swoimi zajebistymi larpowymi stylówkami. Nie musicie odgrywać scenek, pokazujcie strój i wracacie do gry. IN AND OUT 5 MINUTE ADVENTURE.

KONKURS NA NAJLEPSZY POJAZD

Wiemy jakie pojazdy szykujecie i chcemy to docenić, więc podczas gry terenowej, tuż przed Wielkim Wyścigiem wystawimy Wasze pojazdy na premium spocie, obfocimy jak pojebani, a potem damy Wam nagrodę. Win-Win.

PRELEKCJA PRZEDLARPOWA

Opowiemy o naszej grze. Odpowiemy na durne pytania. Warto posłuchać, żeby na grze nie wyjść na lamusa.

KĄCIK GIER PLAŻOWYCH I PLANSZOWYCH

Nudzisz się? Porobiłbyś coś? Jesteś na wakacjach! Wbij na Info Point, pożycz od nas gierkę i chilluj dalej.