X

Pseudokibice

00:00 25-04-2023

Każdy gracz, niezależnie od tego czy jest w ekipie startującej w wyścigu czy nie jest, może zostać pseudokibicem.

Na czym to polega?

Udajesz się do lokalnej siłowni, gdzie udowadniasz właściwym NPC-om, że masz w sobie to coś co kwalifikuje Cię do udziału w ustawkach oraz odwiecznym konflikcie szalikowym. Jeżeli spełnisz postawione przed Tobą na siłowni wymagania, to zostanie Ci wydana Karta Pseudokibica.

Od tej chwili musisz nosić w widocznym miejscu oznaczenie ekipy którą wspierasz - ogłaszasz się jako osoba biorąca aktywny udział w zmaganiach pseudokibiców.

Twoim zadaniem będzie, na drodze dowolnej, zdobywanie Kart Pseudokibiców innych drużyn. Ustawki w lesie, pojedynki w tańcu, zakłady to tylko parę ze sposobów pozyskania kart od przeciwnika, limitem jest tylko Twoja kreatywność. Jeżeli stracisz swoją kartę, możesz udać się do siłowni po następną. Zdobyte od innych graczy karty należy oddawać Szefowi Bojówki czyli odpowiedniej osobie z drużyny którą wspierasz.

Drużyna którą zdobędzie najwięcej kart otrzyma swój własny unikatowy mini mural, a oprócz tego ilość zdobytych przez każdą ekipę kart, przełoży się na realne wsparcie dla drużyny podczas Wielkiego Wyścigu!

Dla pseudokibiców przewidujemy dodatkowe, dedykowane atrakcje!