X

Fabryka w Malczycach vol. II

00:00 23-12-2016 samlis

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami zdecydowaliśmy się powrócić na teren Malczyckiej Fabryki Celulozy. Tym razem do naszego wypadu postanowili dołączyć przedstawiciele Bractwa Piwnego z placówki w Festung Breslau. Dzień zaczął się dobrze od zacieśnienia więzi miedzy bractwowych poprzez rytualne piwo w PKP. Droga upłynęła nam na tyle szybko, że dwa browary później maszerowaliśmy już dziarsko do celu.

Na miejscu ze smutkiem odkryliśmy, że część kompleksu, która podczas poprzedniej wizyty była otwarta, teraz została przerobiona na skład mebli. Wejścia zamurowano lub zamknięto, a na miejscu kręcili się pracownicy. Całe szczęście reszta obiektu była wciąż dostępna. Po krótkiej dyskusji eksplorację postanowiliśmy zacząć o dachów.

Tak nam się spodobały wysokości, że olbrzymią cześć dnia spędziliśmy nad ziemią – czy to spacerując po dachach czy penetrując piętra kompleksu. W trakcie poszukiwań udało nam się znaleźć wejście do opuszczonego Vaulta. Narażając życie zbadałem jego wnętrze. Niestety ku mojemu ubolewaniu raidersi już go kompletnie ogołocili.

Resztę dnia spędziliśmy na nagrywaniu filmiku promującego Zakonki’10. Mogę uchylić rąbka tajemnicy i wyjawić , że główna linia fabularna będzie opierać się na …..

---- CZĘŚĆ TEKSTU WYCIĘTA ZE WZGLĘDU NA TREŚCI O WYSOKIEM PRIORYTECIE TAJNOŚCI ----

... tak więc sami widzicie, że warto przyjechać bo zapowiada się wypas.

Podsumowując nie zawiedliśmy się na obiekcie, mimo drugiej już wizyty udało nam się zobaczyć rzeczy które umknęły naszej uwadze za pierwszym razem. Malczycka Fabryka Celulozy zapewne jeszcze nie raz nas zaskoczy. W niedalekiej przyszłości na pewno nie, ale na pewno zawitamy tam ponownie.

Autor: Havoc
Uczestnicy: Entrop, Darker, Szpon, Havoc, Technik, Radriel
Data wydarzenia: 08-05-2010