X

Muchio gracias es despacito

00:00 26-07-2018 samlis

COLA DEL CULO – OGON Z DUPY

A tu drużynowa zabawa w przyczepianie ogona mutkom.


KALAMBURY POSTAPOKALITYCZE NA P

Znana wszystkim drużynowa zabawa w nieco innej wersji. Tym razem zbliżone zasady do gry towarzyskiej Tabu! Musisz przekazać hasło słownie, ale używając tylko wyrazów na literkę P.


WIELKA GONITWA FAFIKÓW

Wiec mówisz, że znasz się na fafikach tak? Udowodnij to. Daj się poznać jako najlepszy trener fafików na pustkowiach. Złap i wytrenuj własnego fafika a następnie weź udział wielkim wyścigu fafików.


MACZETA ZABIJA 3 i 1/3

Chcesz być jak ten meksykański skurwiel z filmów? Stań do zawodów w rzucaniu nożami i pokaż jaki z ciebie badass.


POLOWANIE NA KAKTUSA

Dupa z Ciebie a nie myśliwy, że tylko kaktus umiesz złapać? Może i tak, ale pokażę, że jestem w tym najlepszy.


KONKURS POEZJI MARIACHI

Pokaż wszystkim, że jesteś najlepszym mariachi po tej stronie nuklearnego pustkowia. Napisz wiersz lub zaśpiewaj pieśń miłosną i zdobądź uznanie w oczach sędziów oraz swojej wybranki lub wybranka (jak nie masz to Ci podstawimy brata Okrutnego w peruce).


TROPIENIE EL KONFIDENTE

Popularna gra w Mafię w meksykańskiej odsłonie. Tym razem ludzie EL Chapo próbują znaleźć El Konfidente, zanim ten sprzeda wszystkich w kartelu na policji.


WASTELANDOWY MUNDIAL

Uważasz, że mecze piłki nożnej są nudne? Nie tym razem. Zbierz 3 osobową drużynę, wymyśl kozacką nazwę i weźcie udział w turnieju kopania gały dla upośledzonych.


PIKANTNA RULETKA

Lubisz ostre? Dawno wypaliłeś sobie kubki smakowe i nic nie robi na tobie wrażenia? Jeśli tak to zabawa dla Ciebie, zakręć kołem i zjedz co wylosowałeś.


FAMILIADA

Podobała Ci się Randka w Ciemno w zeszłym roku? To zajebiście. W tym roku mamy kolejny teleturniej dla łachmytów z wastelandu. Tym razem 5 osobowe drużyny zmierzą się w zakonnej wersji Familiady (tylko dla pomyleńców i bezmózgich mutantów, czyli dla wszystkich).


PIWNA PACYNKA

Mówią, że pić to trzeba umieć. To prawda. Ta zabawa pozwoli Ci oblać się swoim piwem i mieć z tego frajdę.


EL ŁOWISKO DEL LESZCZO

Może to nie polowanie na grubego zwierza, ale przynajmniej mogę się śmiać z tych co łapią tylko kaktusy. Konkurs dla najlepszych wędkarzy.


LUCHA LIBRE ZAWODY POSTAPOKALIPTYCZNYCH LUCHADORES

I Ty możesz zmierzyć się w zmaganiach zamaskowanych wrestlerów w obcisłych gaciach. Przygotuj maskę i pelerynę, wybierz kozacki pseudonim i zgłoś się po wieczną sławę ulubieńca wastelandowej chołoty.


POJEDYNEK REWOLWEROWCOW W SAMO POLUDNIE O 16...

Masz szybką rękę i dobrego cela? Chcesz zmierzyć się i odstrzelić innych? Śmiało wpadaj! Jak to mawia el Abuela “im więcej trupów tym lepszy ogród”


KONKURS NA NAJLEPSZĄ PINIATĘ

Stwórz piniatę, zaprezentuj ją naszemu jury. Forma dowolna, zawartość dowolna. Mogą z niej wypaść cukierki, szyszki, czy wściekłe wiewiórki. Wszystko jedno, bo to Ty ją będziesz okładał kijem. Może być praca grupowa, można solo.


KONKURS NA NAJLEPSZY STRÓJ POSTAPO

Stwórz kreację w klimacie mexico, która zachwyci nasze jury. Obowiązkowe wielkie meksykańskie wąsy i monobrew (dotyczy też kobiet). Mogą być prawdziwe, doklejone, narysowane, dowolnie.