X

Info podstawowe

00:00 17-04-2023

Nasza gra jest luźno osadzona w Polskim Uniwersum Postapokaliptyczym, co oznacza, że możecie przyjechać jako swoje frakcje, swoimi postaciami i wpleść całość tego co się stanie w Wasze historie - ale nie musicie, wybór jest po Waszej stronie.

Wstępniak fabularny:

Miejscem gry jest Bar la Kurwa, taki typowy zajazd na Pustkowiu, zlokalizowany pod Wrocławiem na terenach Zakonu Świętego Płomienia. Tosty oraz trunki serwowane tutaj, w połączeniu z bezpieczeństwem i pewną niezależnością polityczną czynią z Baru la Kurwa obowiązkowy przystanek na drodze wszystkich karawan. Tutaj możesz spokojnie wymienić się towarami i wypocząć przed dalsza drogą. Jeżeli chcesz się doszukiwać się jakiś analogii do czasów sprzed Wojny, to poszukaj informacji o Tortudze - właśnie czymś podobnym jest to miejsce. Bar la Kurwa działa nieprzerwanie od lat, a z racji okrągłej rocznicy funkcjonowania, właściciele tego miejsca postanowili zorganizować Wielki Wyścig - sportowe wydarzenie dla wszystkich tych którzy będą chcieli w nim brać udział. Nagrody są cenne, a chwała wieczna, więc nie jest zaskoczeniem, że zjechało się wiele znanych osób oraz frakcji. Kto sięgnie po tytuł mistrza? Kto wygra puchar i zapisze się na ścianie chwały? Może to właśnie na Ciebie czekają te wszystkie zaszczyty?

Czas trwania:

Gra odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia w godzinach 10:00 do 20-21:00

Wymagania

* obowiązkowy dla każdego strój postapo

* pojazd

* drużyna

Jeżeli chcesz wyciągnąć z tej gry jak najwięcej zabawy naprawdę polecamy ogarnąć drużynę i pojazd.

Wielki Wyścig:

Jest to kulminacyjne wydarzenie całej gry i wszelkie działania jakie Twoja postać będzie podejmować w czasie jej trwania będą prowadziły właśnie do Wyścigu. To niesamowicie epickie finałowe wydarzenie będzie składało się z trzech okrążeń wokół terenu Zakonek, przeplatanych obowiązkowymi pit stopami oraz okazjonalnymi wydarzeniami specjalnymi. Podczas gry będzie można zdobyć dodatkowe bonusy dla swojej ekipy np. super części do pojazdu skracające czas pit stopa lub karać inne drużyny w najrożniejsze sposoby, o tym jednak więcej TUTAJ.

My z naszej strony zapewnimy minimum dwie drużyny prowadzone przez naszych NPCów, z własnymi pojazdami, do których będzie można dołączyć.

Zabawa będzie naprawdę dobra, a co ważniejsze, bardzo lekka i w miłej atmosferze!