X

O nas

00:00 17-04-2023

Zakonki to impreza o tematyce post apokaliptycznej, tworzona przez członków polskiej społeczności postapo dla pozostałych jej członków.

Mądrze napisane, a chodzi po prostu o to, że robimy tą imprezę dla Was!

Już od 15 lat organizujemy dla Was larpy i inne śmieszne atrakcje. Zapewniamy Wam miejsce, jedzenie, spanko oraz sanitariaty. Staramy się tworzyć z Wami i dla Was miejsce gdzie będziecie się czuć po prostu dobrze. Na przestrzeni czasu bywało różnie - raz lepiej, raz gorzej, ale teraz przed nami 15ta edycja.

Wjeżdżamy w nią na grubo!

No ale kto w sumie tak dokładnie robi Zakonki? Zakonki zaczynały jako impreza organizowana przez bractwo Zakon Świętego Płomienia i dalej dla nas jest to "nasza" impreza. Jednak na przestrzeni czasu zaczęły do nas dołączać nowe osoby, niekoniecznie z bractwa, a grono orgów zmieniało się.

Teraz z dumą możemy powiedzieć, że Zakonki organizowane są przez:

Zakon Świętego Płomienia oraz Przyjaciół!

Tegoroczny skład grona orgowskiego w kolejności absolutnie losowej to:

Pola, Jano, Aś, Pawik, Fuju, Emma, Kasztan, Odolan, Renifer, Samlis, Havoc, Łysy, Willow, Łoś, Pawełek, Kuczyn, Orm, Michu, Nicha, Kudłaty, Ania, Szkodnik, Kraszer, Rubin, Eo, Sarias, Monter, Wilku, Zombiak, Darker, Reliah, Szynszyl, Darek

Z tego miejsca jako osoba która pisze te teksty, dziękuje wszystkim orgom za pracę i ilość wkładanego serca!

ps. podziękowania skierowane są również do wszystkich orgów i osób które przewinęły się przez organizację przez ostatnie 15lat, bez Was ta impreza nie byłaby tutaj gdzie teraz jest!